Aktuálně přijímáme obrazy, starožitnosti a šperky do aukce. Kontaktujte nás.

Současné umění

Nedílnou součástí našeho obchodu je galerie současného umění. V naší nabídce naleznete nejen díla renomovaných výtvarníků, ale také tvorbu méně známých umělců. Většinu odebíráme přímo v ateliérech, kde díla vznikala. Můžete si být proto jistí, že vystavená díla jsou vždy originály.

Chcete si udělat radost obrazem?

Já si ji dělám rád. Doma už jen kroutí hlavou, kam ten nový obraz zase pověsím. Není pro mě důležité, jestli je obraz drahý. Podstatné je, aby se mi líbil, aby mě dostal na první pohled. Abych měl radost, že ho mám.

Sběratelství je vášeň a nemusí jít o horentní sumy. Baví mne nacházet nové autory, seznamovat se s nimi a povídat si o nich s ostatními. Pokud hledáte obraz, na který bude radost pohledět, velmi rád pomohu s výběrem i vám.

Michal Gratcl - starožitník

Potřebujete inspiraci?

Přijďte k nám nasát vůni akrylu a olejů nebo se porozhlédněte v naší galerii plné originálních maleb. Doporučíme vám tvorbu perspektivních autorů, která bude vyhovovat vašim estetickým a finančním požadavkům.

Hledáte investiční příležitost?

Chcete rozšířit svou uměleckou sbírku o hodnotný obraz, jehož cena nadále poroste? Poradíme vám s výběrem umění, které můžete v budoucnu výhodně zpeněžit.

Chcete se odlišit od ostatních?

Možná nehledáte pouze zajímavou investici, ale chtěli byste se blýsknout před rodinou a známými. Společně vybereme dílo, které podtrhne váš vytříbený umělecký vkus.

Poradenství je nezávazné a ZDARMA. Kromě toho vám můžeme zprostředkovat prodej uměleckého díla za ještě výhodnějších podmínek než při nákupu v dražbě nebo komisním prodeji.

Máte zájem o umělecké dílo konkrétního autora?

Díky dlouholetým zkušenostem v oboru jsme schopni se zkontaktovat s umělci a zajistit prodej díla. Obstaráme všechny potřebné kroky, abyste nový přírůstek do sbírky získali co nejdříve.

Chcete zjistit, o jaké umění je mezi sběrateli právě zájem? Navštivte naši galerii a prohlédněte si díla, která by ve vaší sbírce neměla chybět.

Pokud potřebujete poradit s výběrem nebo nákupem uměleckých předmětů, ozvěte se na tel. číslo +420 737 588 264 nebo nám napište e-mail na info@upapouska.cz.

Domluvíme podrobnosti a společně pro vás najdeme to nejlepší řešení.

Používáním stránek provozovaných upapouska.cz souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zabezpečit lepší služby. Více informací