Nově jsme pro vás otevřeli pobočku v Praze na ulici Opletalova 59 (Praha 1) . Po domluvě dovezeme ZDARMA cokoli z naší nabídky do Prahy. Po prohlídce se rozhodnete zda koupíte či ne.

Reference

Recenze

před 4 měsíci star

Po návštěvě velké zklamání neodborný přístup jednotlivé ohodnocení neexistuje. Nabídka hluboce pod hranou skutečné ceny za cenu stříbra dle aktuálních cen na trhu. Vzácný kousek co vlastním byl přehlédnut a obsluha se mi spíš vysmála ačkoli tomu vůbec nerozumí. Závěrem bych řekl že cesta do této prodejny byla jen ztracený čas a odbornost zde nečekejte.

Recenze

před 2 měsíci star

Tak musím se podělit o tento antik. Včera jsem tam byla ocenit zlatý prstýnek s diamantem - briliantem a prodavačka nebo paní ,co tam byla řekla ,že je to zlato z Ruska a že je to sklo.🤣🤣. Dávejte si pozor nebo tam vůbec nechoďte. Děs nechápu .

Recenze

před 3 měsíci star star star star star

Profesionální přístup majitelů a široký výběr zboží. Doporučuji osobně návštívit.

Recenze

před 3 měsíci star star star star star

Nakup váz proběhl v pořádku, určitě doporučuji. Vázy jsou moc krásné, děkuji!

Recenze

před rokem star star star star star

Akce kulový blesk dopadla výtečně, chválím rychlost, serioznost a jistou noblesu v jednání se zákazníkem přes internet...V+V+V (přišla jsem, viděla jsem, zvítězila jsem) Kanovská

Byli jste spokojeni? Nechte nám recenzi pro pobočku, kterou jste navštívili.
Byli jste spokojeni? Nechte nám recenzi pro pobočku, kterou jste navštívili.
Používáním stránek provozovaných upapouska.cz souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zabezpečit lepší služby. Více informací
Obchodní podmínky Antik U Papouška © Copyright 2023 Administrace
Antik U Papouška © Copyright 2023