Aktuálně přijímáme obrazy, starožitnosti a šperky do aukce. Kontaktujte nás.

Chci prodat

Výkup starožitností

Máte doma umělecké cennosti a chcete je výhodně zpeněžit? Rádi byste odprodali rodinné dědictví, ale zároveň chcete mít jistotu, že se dostane do dobrých rukou?

Vykupujeme veškeré starožitnosti

Pokud máte doma jakékoliv starožitnosti, neváhejte nás kontaktovat. Vzácné starožitnosti od vás odkoupíme za nejvyšší možnou cenu.

Proč prodat starožitnosti právě u nás?

Provozujeme nejstarší a největší kamenný obchod se starožitnostmi v Brně. Máte proto jistotu, že ocenění starožitností svěříte do rukou zkušených odborníků, kteří dokáží kvalitní zboží patřičně ohodnotit.

Výkup starožitností ihned a hotově

Rádi odkoupíme starožitnosti všeho druhu. Máme zájem o luxusní šperky, vzácné sběratelské mince, starožitné sochy, hodiny, lustry, historický porcelán, keramiku a fajáns nebo starožitné sklo. Oceníme starožitný nábytek a staré pohlednice nebo obrazy. Vykupujeme i celé umělecké sbírky.

Jaké starožitnosti u nás můžete prodat?

  • Starožitné hodinky a hodiny - Vykupujeme staré kapesní, ale i náramkové hodinky (staré hodinky PRIM a jiné hodnotné sběratelské kusy).
  • Pomůžeme vám zhodnotit také cenné stojací hodiny, krbové hodiny, podlahové hodiny nebo starožitné hodiny ročky.
  • Historické hudební nástroje - Přijímáme k prodeji hudební nástroje z různých historických období.
  • Starožitný nábytek - Vykupujeme starý nábytek (starožitné jídelní a psací stoly, starožitné židle, komody a jiné druhy retro nábytku).
  • Pro naše zákazníky sháníme barokní nábytek, funkcionalistický nábytek z chromu, starožitný nábytek z období biedermeieru nebo secese. Vykupujeme také art deco nábytek.
  • Starožitný porcelán - Odkoupíme porcelánové sošky a sochy, čínský starožitný porcelán, porcelánové vázy, panenky s porcelánovou hlavou, porcelánové šálky, koflíky.
  • Máme zájem nejen o starožitný porcelán českého původu (Březová, Loket, Praha, Royal Dux, Slavkov, Amfora, Hubert Kovařík a další), ale také o starožitné sklo, vázy z hutného skla, starožitné půllitry, korbely, skleněné plastiky a další skleněné předměty. Vykupujeme porcelán od proslulých evropských značek jako Míšeň, Rosenthal, Sitzendorf, Goldscheider, Sevres, Ausgarten, Ens, Heubach, Herend, Kodaň.
  • Jiné starožitnosti - Ať už máte cokoliv starého nebo starožitného, neváhejte nás kontaktovat přes e-mail, telefonicky nebo osobně na jedné z našich prodejen v Brně nebo Praze. Rádi vám cokoliv oceníme zadarmo a v případě zájmu i rovnou odkoupíme.
Zlato

Výkup šperkového zlata od

800 - 1 500  Kč/g

Platíme HOTOVĚ a OKAMŽITĚ

...a to Vám garantujeme !

Kontaktujte nás ihned +420 725 336 540

Chcete odprodat více zlata najednou? Při výkupu většího množství zlata Vám zaplatíme ještě vyšší částku.

Hodnotné zlaté starožitnosti umíme patřičně ocenit. Za zlaté mince, zlaté hodinky nebo vzácné historické šperky s drahými kameny, diamanty a brilianty Vám nabídneme podstatně více.

Jak výkup starožitností probíhá?

info-main
Výkup za hotové

Za vaše starožitnosti platíme vždy v hotovosti.

info-2
Výkup okamžitě

Peníze obdržíte ihned po sjednání výkupu (prodeje) na místě.

info-3
Oceňovaní zdarma

Cokoliv vám rádi oceníme zdarma na naší prodejně.

Nemůžete k nám přijet? Nevadí !

Nemusíte nikam cestovat. Výkup starožitností neprovádíme jen u nás na provozovně v Brně, ale po dohodě přijedeme až k vám domů.

Jste z Jihlavy, Olomouce, Prostějova, Zlína, Třebíče, Blanska, Kyjova, Vyškova, Kroměříže, Hodonína, Břeclavi, Mikulova, Znojma, Svitav, Tišnova, Letovic, Boskovic, Velkého meziříčí, Žďáru nad Sázavou, Nového města na Moravě, Litovle, Mohelnice, Přerova, Litomyšle, Polička, Telče nebo Dačic ?

...přijedeme za Vámi. Výkup starožitností tak vyřídíte z pohodlí vašeho domova.

Zavolejte nebo nám napište

Kdykoli nás kontaktujte na tel. čísle +420 725 336 540 nebo nám napište e-mail na info@upapouska.cz

Nebo vyplňte elektronický formulář na této stránce. V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat.

Brzy se vám ozveme a domluvíme další podrobnosti.

Kde nás můžete navštívit?

Máme 2 provozovny v Brně a jednu v Praze.

Recenze

před 2 lety star star star star star

Akce kulový blesk dopadla výtečně, chválím rychlost, serioznost a jistou noblesu v jednání se zákazníkem přes internet...V+V+V (přišla jsem, viděla jsem, zvítězila jsem) Kanovská

Recenze

před rokem star star star star star

Při prodeji zlata jsem byla maximálně spokojená, vše mi bylo vysvětleno. Férový přístup, mohu jen doporučit.

Recenze

před 3 lety star star star star star

Děkuji majiteli za velmi seriózní a vstřícný přístup. Potřeboval jsem i v době koronaviru rychle "vyřešit jeden dárek" pro přátele. Zboží bylo včas odesláno, dobře zabaleno a nebylo účtováno ani přepravné. Naprostá spokojenost - kdyby bylo takových obchodníků víc ..

Byli jste spokojeni? Nechte nám recenzi pro pobočku, kterou jste navštívili.
Používáním stránek provozovaných upapouska.cz souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zabezpečit lepší služby. Více informací
Obchodní podmínky Antik U Papouška © Copyright 2024 Administrace
Antik U Papouška © Copyright 2024