Savorgnani Carlo Zátiší se zajícem

(21008)

Krásné lovecké zátiší po vzoru starých mistrů od italského umělce Savorgnaniho. V barokním šerosvitu se rýsuje zátiší tvořené zajícem, koroptvemi, zeleninou a pár kusy nádobí. Umělec věrně vytváří srst zajíce, který je dominantou obrazu. Olej na plátně, rozměr s rámem 118 x 91, rozměr malby 98 x 73. Signováno vpravo dole "C. Savorgnani". Lehké poškození na plátně v místě džbánu viz foto.

Vyvolávací cena

4 000 Kč