(11484)
Žánrová italská scéna z 19.století. Akvarel na kartonu, rozměr díla 26x41cm, včetně rámu 55x68 cm. Signováno v pravém dolním rohu "B. G. Angiolini". Rámováno, zaskleno.
Vyvolávací cena