Angiolini B. G. U krámu

(11484)

 Žánrová italská scéna z 19.století. Akvarel na kartonu, rozměr díla 26x41cm, včetně rámu 55x68 cm. Signováno v pravém dolním rohu "B. G. Angiolini". Rámováno, zaskleno.

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

4 900 Kč