Hofman František Slunečnice

(15803)

Obraz olej na plátně o rozměrech malby 70 x 86 cm, rám 100 x 90 cm,, signováno Frant. Hofman. Vše ve výborném stavu.

Vyvolávací cena

4 000 Kč