Jílek Jan Na kraji lesa

(19709)

Krajinka na nás dýchne svou deštivou podzimní atmosférou, která skýtá jemný pocit mystiky. V temných odstínech se rýsuje okraj lesa s rozvodněným břehem řeky, která se rozděluje na dva proudy. Umělec skvěle zobrazuje jednotlivá stébla trávy, pokroucené větve a vše halí hnědé a okrové podzimní odstíny.  Olej na sololitu, rozměry s rámem 66 x 49 cm, rozměry malby 45 x 28 cm. Signováno vlevo dole "Jan Jílek".

Vyvolávací cena

1 800 Kč