Maran S. G. Mořská scenérie

(20849)

Příjemná krajinka od moře. Dílo potěší oko krásnou azurovou barvou moře, která vyplňuje většinu obrazu. V rohu najdeme zelený porost, který se tyčí nad hladinou moře. Dole se o skaliska tříští jedna vlna za druhou. Olej na kartonuu, rozměry s rámem 83 x 64 cm, rozměry díla 68 x 49 cm. Signováno vpravo dole "S. G. Maran".

Vyvolávací cena

1 000 Kč