Zeman Antonín Kytice

(20361)

Obraz velké letní kytice od autora jménem Antonín Zeman. Olej na plátně o rozměrech malby 49 x 64 cm, Rozměry s rámem jsou 70 x 97 cm. Signováno A. Zeman. Rám již nese známky opotřebení.

Vyvolávací cena

3 000 Kč