Häring Josef Zima plná sněhu

(18237)

Obraz olej na plátně, rámováno, pod sklem, signováno Häring , rozměry obrazu - 49 x 35 cm, rozměry rámu - 64 x 52 cm.

Vyvolávací cena

1 600 Kč