Aukce Graciano - ART & Design - jaro 2026

Vladimír Kokolia Figura na ledu

(23945)

Dílo od jednoho z nejuznávanějších českých umělců Vladimíra Kokolii. Umělec vytváří v centru díla figuru, která je zastavena v dynamickém výskoku, okolí působí, jako by v pohybu pokračovalo. Ve spodní části vzniká struktura, která je místy žlutě kolorována. Grafika na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 60 x 50 cm, rozměry díla 43 x 30 cm. Signováno vpravo dole "Kokolia", výtisk 1/29.

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

10 000 Kč