(24249)
Precizní grafika od Františka Šimona Tavíka s námětem pražské dominanty - Týnského chrámu. Umělec vytváří plochy, které vyplňuje šrafurami, od nejjemějších linek po hluboké, syté čáry. Jeho rukopis je kombinací lehké rozvolněnosti a silného citu pro detail, dohromady vytváří velmi vyvážené dílo s velkým množštvím detailů. Grafika na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 44,5 x 32 cm, rozměry díla 31 x 26 cm. Signováno vpravo dole "T. F. Šimon".
Vyvolávací cena
2 000 Kč