Aukce Graciano - ART & Design - jaro 2026

Tavík František Šimon Týnský chrám

(24249)

Precizní grafika od Františka Šimona Tavíka s námětem pražské dominanty - Týnského chrámu. Umělec vytváří plochy, které vyplňuje šrafurami, od nejjemějších linek po hluboké, syté čáry. Jeho rukopis je kombinací lehké rozvolněnosti a silného citu pro detail, dohromady vytváří velmi vyvážené dílo s velkým množštvím detailů. Grafika na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 44,5 x 32 cm, rozměry díla 31 x 26 cm. Signováno vpravo dole "T. F. Šimon".

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

2 000 Kč