(23984)
Příjemné dílo s námětem šelmy, která se roztahuje na růžovém podkladě. Umělec stylizuje tělo šelmy, z trupu se stává lehce zaoblený trojúhelník s roztaženými tlapami a drápy, dole se podél formátu stáčí ocas zvířete. Obraz vyznívá snově, trochu připomíná ilustraci z dětské knihy. Dílo je zasazeno do jemně růžového rámu, čímž dokonale splývá s obrazem. Olje na plátně, rámováno, rozměry s rámem 57 x 72,5 cm, rozměry díla 43 x 59 cm. Signováno vpravo "Svobodka?"
Vyvolávací cena
8 000 Kč