Aukce Graciano - ART & Design - jaro 2026

Svoboda Jan Šelma na růžovém koberci

(23984)

Příjemné dílo s námětem šelmy, která se roztahuje na růžovém podkladě. Umělec stylizuje tělo šelmy, z trupu se stává lehce zaoblený trojúhelník s roztaženými tlapami a drápy, dole se podél formátu stáčí ocas zvířete. Obraz vyznívá snově, trochu připomíná ilustraci z dětské knihy. Dílo je zasazeno do jemně růžového rámu, čímž dokonale splývá s obrazem. Olje na plátně, rámováno, rozměry s rámem 57 x 72,5 cm, rozměry díla 43 x 59 cm. Signováno vpravo "Svobodka?"

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

8 000 Kč