(23956)
Klasické dílo od Jana Svobody. Podkladem se stává barevná plocha, která není jednolitá, uhlazená, čímž vzniká originální struktura. Umělec motiv tváře rozděluje na dvě části, jednu tmavší a jednu světlejší. Pozadí zdobí opakující se geometrický ornament, předimenzovaná hlava hledí přímo na diváka. Dílo je zasazeno do červeného rámu a tak rám obraz dokresluje. Kombinovaná technika na plátně, rámováno, rozměry s rámem 26 x 26 cm, rozměry díla 24 x 24 cm. Signováno vpravo dole "Svoboda".
Vyvolávací cena
5 000 Kč