Aukce Graciano - ART & Design - jaro 2026

Svoboda Jan Rudá hlava

(23956)

Klasické dílo od Jana Svobody. Podkladem se stává barevná plocha, která není jednolitá, uhlazená, čímž vzniká originální struktura. Umělec motiv tváře rozděluje na dvě části, jednu tmavší a jednu světlejší. Pozadí zdobí opakující se geometrický ornament, předimenzovaná hlava hledí přímo na diváka. Dílo je zasazeno do červeného rámu a tak rám obraz dokresluje. Kombinovaná technika na plátně, rámováno, rozměry s rámem 26 x 26 cm, rozměry díla 24 x 24 cm. Signováno vpravo dole "Svoboda".

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

5 000 Kč