Aukce Graciano - ART & Design - jaro 2026

Švabinský Max Láska v šeru

(24345)

Skvělá grafika od Maxe Švabinského s námětem zamilované dvojice. Švabinský byl mistr kresby, dokázal do díla vtisknout velmi silné emoce. Za dvojicí se rýsuje porost a v dáli dům, půvabná žena objímá muže, který soustředěně hledí před sebe. Svého milovaného skrývá závojem vlasů. Grafika na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 63 x 49,5 cm, rozměry díla 42 x 28 cm. Signováno vpravo dole "M. Švabinský".

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

5 000 Kč