(23989)
Malba od autora Rostislava Pospíšila. Umělec si upravuje povrch plátna, čímž vzniká jemné zrno, které na světle září. Do obrazu vstupuje jednoduchou linkou, vytváří postavu z kvádrů, s krátkým knírkem a vycházkovou holí. Dílo vespod doplňuje vtipný text, který se stal i názvem obrazu. Linkou kolem motivu vytváří rám v obrazu. Kombinovaná technika na plátně, rámováno, rozměry s rámem 102 x 43 cm, bez rámu 99 x 40 cm. Signováno vpravo dole "R. Pospíšil 88". Vzadu autorský štítek, viz foto.
Vyvolávací cena
9 000 Kč