Aukce Graciano - ART & Design - jaro 2026

Pospíšil Rostislav Děti podívejte se, Karel Š. přišel na svačinu!

(23989)

Malba od autora Rostislava Pospíšila. Umělec si upravuje povrch plátna, čímž vzniká jemné zrno, které na světle září. Do obrazu vstupuje jednoduchou linkou, vytváří postavu z kvádrů, s krátkým knírkem a vycházkovou holí. Dílo vespod doplňuje vtipný text, který se stal i názvem obrazu. Linkou kolem motivu vytváří rám v obrazu. Kombinovaná technika na plátně, rámováno, rozměry s rámem 102 x 43 cm, bez rámu 99 x 40 cm. Signováno vpravo dole "R. Pospíšil 88". Vzadu autorský štítek, viz foto.

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

9 000 Kč