Aukce Graciano - ART & Design - jaro 2026

Lamr Václav Láska a hvězdy nehasnou

(24352)

Malba v životní velikosti vyobrazující akt ženy způsobem, který zbavuje modelku osobnostních rysů a abstrahuje ji na podivné křivky, jako figurínu. Olej na plátně, zarámováno do bílého dřevěného rámu. Rozměry malby jsou 71 x 120 cm. Celkové rozměry s rámem jsou 75 x 122 cm. Signováno v rpavém dolním rohu Václ. Lamr, 65. Zadní strana je opatřeno autorským nápisem a věnováním, viz foto.

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

55 000 Kč