(23949)
Příjemné dílo se silně dekorativním charakterem. Umělkyně Krajčovičová sahá po ornamentu, který připomíná vizuální jazyk dávných domorodých kmenů, etnické vzory. Mezi vzory situuje postavy zvířat, pracuje s opakováním motivů. Kombinovaná technika na textilii, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 53,5 x 28,5 cm, rozměry díla 50 x 25 cm. Signováno dole uprostřed "Z.K."
Vyvolávací cena
1 500 Kč