Aukce Graciano - ART & Design - jaro 2026

Krajčovičová Zuzana Zvíře a ornament

(23949)

Příjemné dílo se silně dekorativním charakterem. Umělkyně Krajčovičová sahá po ornamentu, který připomíná vizuální jazyk dávných domorodých kmenů, etnické vzory. Mezi vzory situuje postavy zvířat, pracuje s opakováním motivů. Kombinovaná technika na textilii, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 53,5 x 28,5 cm, rozměry díla 50 x 25 cm. Signováno dole uprostřed "Z.K."

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

1 500 Kč