Aukce Graciano - ART & Design - jaro 2026

Krajčovičová Zuzana Vítězství zvířete nad člověkem

(23944)

Příjemné dílo od autorky Zuzany Krajčovičové. Autorka hojně pracuje s ornamentem, geometrické tvary doplňuje tmavý stín a rozbíjí tak dojem plošnosti. Uprostřed vytváří rámeček, ve kterém vidíme na zemi ležet člověka, nad kterým je ve vzduchu figura zvířete, možná koně. Zvíře je v radostném výskoku a má široký úsměv. Kombinovaná technika na textilii, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 43,5 x 33,5 cm, rozměry díla na textilii 38,5 x 28,5 cm. Signováno dole uporstřed "Z.K."

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

3 000 Kč