(23985)
Dílo od autorky Krajčovičové v modro-zelených tónech. Umělkyně vytváří jednoduché repetitivní symboly, které vyplňují celou plochu plátna. Symboly volí z oblasti fauny a flory, celý výjev zasazuje do barvy připomínající moře, vodu. Motivy dokončuje jemným stínem po okraji, čímž vzniká v obraze prostorová rovina. Kombinovaná technika na textilii, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 73,5 x 53,5 cm, rozměry díla 48,5 x 68 cm. Signováno uprostřed "Z.K."
Vyvolávací cena
5 000 Kč