Aukce Graciano - ART & Design - jaro 2026

Krajčovičová Zuzana Modrý sen

(23985)

Dílo od autorky Krajčovičové v modro-zelených tónech. Umělkyně vytváří jednoduché repetitivní symboly, které vyplňují celou plochu plátna. Symboly volí z oblasti fauny a flory, celý výjev zasazuje do barvy připomínající moře, vodu. Motivy dokončuje jemným stínem po okraji, čímž vzniká v obraze prostorová rovina. Kombinovaná technika na textilii, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 73,5 x 53,5 cm, rozměry díla 48,5 x 68 cm. Signováno uprostřed "Z.K."

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

5 000 Kč