Aukce Graciano - ART & Design - jaro 2026

Javůrek Karel Portrét matky

(24359)

Portrét ženy z profilu, na hnědém pozadí. Autorem je významný český malíř Karel Javůrek. Olej na kartonu. Zdobený masivní rám zlaté barvy. Rám má poškozené rohy- pravý dolní má uštípnutý kousek dřeva, horní má oťuky. Signováno značkou kterou používal Karel Javůrek- javorový list. Rozměry malby jsou 26 x 28 cm. Rozměry s rámem jsou 54 x 59 cm. Zarámováno, paspartováno pod sklem.

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

3 500 Kč