Aukce Graciano - ART & Design - jaro 2026

Istler Josef Kontrasty

(24353)

Dílo od českého umělce Josefa Istlera. Abstraktně laděný námět je bohatý na struktury, je patrné, že autor vytváří několik vrstev přes sebe a vytváří tak hloubku obrazu. Dílo je otevřené interpretaci diváka, je možné v něm vnímat kontrastní plochy, které se v jednom mometu prolnou a jedna ustupuje druhé. Kombinovaná technika na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 59 x 50 cm, rozměry díla 42 x 30 cm. Signováno vpravo dole "Istler".

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

10 000 Kč