Aukce Graciano - ART & Design - jaro 2026

Hüttnerová Iva Příběh o ubohý Anežce Böhmový - k smrti ubodaný

(23954)

Dílo známé české herečky, spisovatelky a výtvarnice Ivy Hüttnerové. Grafika je ilustrací k písni Anežka Böhmová, která vypráví nešťastný příběh poběhlice. Do políček vytváří autorka černobílou kresbu situací, doplněnou o text písně. Jediným barevným momentem je krev a srdce v horní části grafiky. Litografie na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 57 x 42,5 cm, rozměry díla 43 x 32 cm. Signováno vespod "Iva Hüttnerová 93", výtisk 8/100.

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

5 000 Kč