Zlamal Petr Hlava

(22110)

Zajímavé dílo abstraktního charakteru od autora ?. Umělec vytváří změť ploch a tvarů, většinu díla vyplňuje tmavě hnědými plochami, na jejichž povrchu vzniká nejednotná struktura. Je patrné, že místy autor překrývá hned několik vrstev přes sebe. Přesnější tvary, které doplňují plochy, působí mechanicky či strojově. Při sledování tohoto díla můžeme rozvíjet interpretace, které malba nabízí. Olej na sololitu, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 74 x 57 cm, rozměry díla 69 x 54 cm. Signováno vpravo dole "P. Zlamal".

Vyvolávací cena

2 000 Kč