Uprka Joža Kresba dívky v sokolském svérázu

(23436)

Signovaná detailní kresba dívky  monogramem JU provedena uhlem na papíře. Vnitřní strana rámu se skládá ze zlaté, zelené a černé barvy. Celý obraz je zarámovaný a schovaný pod sklem. Vnější strana rámu je též zlaté barvy a je struktuovaná.. Rozměry obrazu i s rámem jsou 66 cm x 44 cm.

Vyvolávací cena

28 000 Kč

28 000 Kč