Svatá Máří Magdalena

(23724)

Skvělá malba s námětem postavy Marie Magdalény, která představuje velmi mocný archetyp. Má v obličeji silně expresivní výraz utrpení, celé dílo halí temná až zemitá barva, kterou je tvořeno i roucho svaté postavy. V díle najdeme typické atributy Máří Magdaleny, v ruce drží lebku, ve spodní části obrazu můžeme tušit rozevřenou knihu. Olej na plátně, nerámováno, rozměry 70 x 88 cm. Nesignováno.

Vyvolávací cena

5 000 Kč

7 000 Kč