Štursa Jan Před koupelí

(23739)

Nádherné dílo od Jana Štursy, našeho předního umělce přelomu 19. a 20. století. Umělec bravurně vystihuje intimní moment ženy, která se, jak název napovídá, chystá ke koupeli. Štursa vytvářel velmi zajímavé, půvabné sochy plné emocí a půvabu. Materiál? bronz?, výška 50 cm, podstava 30 x 20 cm. Signováno.

Vyvolávací cena

3 500 Kč

14 100 Kč