(23737)
Socha od významného českého umělce přelomu 19. a 20. století Jana Štursy s názvem Píseň noci. Dílo je plné silných emocí, kontrastních, umístěných hned vedle sebe. Postavy prožívají hluboké pocity a Štursa je svým vlastním způsobem zachycuje velmi originálně do sousoší na lavičce. Dílo má silnou atmosféru. Patinovaná sádra?, výška 24 cm, podstava 29 x 22 cm. Signováno zezadu "J. Štursa 1904".
Vyvolávací cena
3 500 KčVydražena cena
3 500 Kč