Štolbová Renata Tak to může být

(23640)

Pozitivní projasněná malba v naivním stylu, od autorky Renaty Štolbové. Malířka vyobrazuje v centru malby výraznou zlatou hvězdu, jejíž záře prostupuje celým obrazem. V popředí scenerie můžeme vidět malebná stavení a zjednodušené stromy s drobnými detaily, jako například jablka na stromu vlevo. Dílo dotváří dva strážní andělé, kteří z vrchu dohlíží na dění pod sebou. Olej na plátně, zarámováno do masivního dřevěného rámu. Signatura se nachází na pravé straně dole- Autorčin monogram a rok 2009.

Vyvolávací cena

20 000 Kč

26 000 Kč