František Malý Sluneční květy lásky

(21043)

Půvabné poetické dílo s námětem portrétu ženy z profilu. Zasněná ženská figura je nahá, ve své přirozenosti stojí s poklidným výrazem ve tváři. Na nebi září slunce, z kterého srší ohnivé plameny, v centru se rýsují jemné kvítky. Olej na plátně, rozměry 30 x 20 cm. Signováno vlevo dole "Fr. Malý".

Vyvolávací cena

10 000 Kč

10 000 Kč