Saudek Patrik Trump

(23726)

Klasické dílo od Patrika Saudka. Ve své tvorbě abstrahuje inspiraci, kterou čerpá ze způsobu tvorby svého otce, ve spojení s pop artovou vizualitou a náměty. Saudek svými obrazy komentuje současné politické a společenské dění. Olej na plátně, nerámováno, rozměry 50 x 70 cm. Signováno vpravo dole "Saudek 25".

Vyvolávací cena

8 000 Kč

8 000 Kč