Grus Jaroslav Rybníček

(20012)

Výrazná expresivní malba ve fauvistické barevnosti, vyobrazující zjednodušený pohled na rybníček s lávkou, a stavení v pozadí. Autorem je český malíř Jaroslav Grus. V díle jsou použity kontrasty pestrých barev s černými konturami a autor využívá i prázdných ploch plátna. Rozměry malby jsou 61 x 86 cm. Rozměry s rámem jsou 74 x 100 cm. Zarámováno, nezaskleno. Olej na plátně. Signatura se nachází v pravém rohu dole J Grus. V levém rohu dole je datace 67.

Vyvolávací cena

7 000 Kč

8 500 Kč