Řehořek František Sedlák

(23752)

Skvělý realisticky budovaný portrét muže. Starší muž je zabalený v kabátu a ve tváři má přísný výraz, autorovi se podařilo zachytit specifický charakter portrétovaného. Celé dílo je laděné do zemitých tónů, centrální kompozice vytváří harmonický dojem, dílo vyznívá jednoduše a čistě. Olej na plátně, rámováno, rozměry s rámem 59 x 63 cm, rozměry díla 42 x 47 cm. Signováno vpravo dole. Ze zadní strany je obraz děvčátka, viz foto.

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

12 000 Kč