Panuška Jaroslav Ptáci nad hladinou

(22701)

Příjemná meditativní malba od našeho uznávaného malíře Jaroslava Panušky. V díle se před námi rozprostírá vodní hladina a nebe, tvořené vrstvením tahů přes sebe. Z hladiny se zrovna zvedá hejno ptáků a poklidně vzlétají k těžkým oblakům. Břeh rybníka rámují stonky rákosu. Tempera na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 41 x 32 cm, rozměry díla 32 x 23 cm. Signováno vpravo dole "Panuška".

Vyvolávací cena

10 000 Kč

11 000 Kč