Panuška Jaroslav Louka u lesa

(22702)

Drobná malba z dílny malíře Jaroslava Panušky. Umělec v různých odstínech zelené barvy vytváří pohled na louku, za kterou se tyčí háj. Autor používá silné tahy štětce a vytváří změť zelené, ve které se ale realisticky a věrně rýsují stromy a traviny. Olej na sololitu, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 31 x 23 cm, rozměry díla 23 x 15 cm. Signováno vpravo dole "Panuška".

Vyvolávací cena

5 000 Kč

5 000 Kč