Oldřich Blažíček Letní sklizeň

(23747)

Dílo od našeho výjímečného malíře Oldřicha Blažíčka. Námětem je jeho typický motiv rozpáleného letního pole, kde probíhá sklizeň. Umělec pracuje s velmi jasnými barvami, jeho malba je mnohovrstevnatá a je možné sledovat vlivy různch uměleckých stylů, které autora ovlivňovaly. Ve spojení s jeho osobitým rukopisem se jedná o nezaměnitelná díla. Olej na kartonu, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 51 x 42 cm, rozměry díla 29 x 25 cm. Signováno nvpravo dole "O. Blažíček". Vzadu původní věnování "Panu  Dr. Janu Svobodovi k Vánocům 1945 s nejkrásnějším přáním O. Blažíček"

Vyvolávací cena

25 000 Kč

80 000 Kč