Nowak Willi Jezdec u jezera

(23751)

Dílo od Williho Nowaka s námětem jezera, podél jede muž na koni. Dílo je tvořeno typickými chaotickými tahy štětce, autor pracuje s určitou dávkou nedokončenosti a slabší sytosti barevnch ploch, což mu dovoluje technika akvarelu. Tahy vytváří různými směry a nezaměřuje se tolik na detail, jako na celkovou scenérii a atmosféru. Akvarel na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s  rámem  56 x 47 cm, rozměry díla 40 x 27 cm. Signováno vpravo dole "Willy Nowak". Lehké poškození viz foto.

Vyvolávací cena

8 000 Kč

8 000 Kč