Pausinger Pavla Můž s dýmkou, 140 x 82 cm

(1356)

Pro milovníky starých filmů, dávných příběhů, doby našich předků........... neexistuje snad lepší obraz, který vás přenese do jiného dávného světa.

Fantastický olej na plátně z konce 19. století má rozměry 130x82 cm.
Signováno Paula von Pausinger 1899.

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Opletalova 1013/59, Praha, 110 00

Vyvolávací cena

5 000 Kč