Kotász Károly Zimní kopec

(22698)

Skvělá malba s lehce strukturálním povrchem od maďarského malíře Kotásze. Umělec vystihuje šedou atmosféru zimních dní, drsnost zasněžené krajiny, kterou kráčí člověk. Autorův rukopis se vyznačuje lehkým zrněním, skládáním drobných skvrn vedle sebe, za pomocí kterých tvoří motivy s absencí jasných, okrajových linek. Olej na plátně, rámováno, rozměry s rámem 75 x 65 cm, rozměry díla 59 x 49 cm. Signováno vpravo dole, uprostřed obrazu autorský štítek. Rám má lokální poškození.

Vyvolávací cena

5 000 Kč

5 500 Kč