Keramika - váza s ještěrkami

(21269)

Vysoká keramická váza v bílé barvě s plastickým motivem zelených a červených ještěrek. Výška vázy je 34 cm, šířka výdutě je 18 cm, průměr hrdla je 11,5 cm a průměr dna je 12,5 cm. Hlavička jedné z ještěrek je lepená, má odřený hřbet. Vnější hrana podstavy je poškozena na vícero místech. Neznačeno.

Vyvolávací cena

6 000 Kč

6 000 Kč