Keramia Znojmo Akt dívky o žních

(23768)

Těžká keramická socha zachycující akt blonďaté dívky se zeleným šátkem a snůpkem žita. Dívka se ležérně opírá jednou rukou o zelenou trávu, na které můžeme zahlédnout plastické barevné květiny. Vyrobila společnost Keramia Znojmo. Socha je částečně glazovaná lesklou i matnou glazurou s biskvitovou plochou těla ženy, ručně dekorováno. Značeno ze spodní strany dole- Made in Czechoslovakia. Na výšku měří 27 cm, na délku 45 cm. Hloubka je v nejširším bodě 21 cm. V perfektním stavu bez poškození.

Vyvolávací cena

3 500 Kč

3 500 Kč