Šimůnek Karel Dudák v kroji

(23587)

Portrét chlapce v kroji hrajícího na dudy od akademického malíře Karla Šimůnka. Ten je známý především pro zobrazování scén ve foklórních oděvech. Jedná se o akvarel na kartonu zarámovaný pod sklem se signaturou K. Šimůnek. Rozměry obrazu s rámem jsou 20 x 26 cm a bez rámu 12 x 16 cm.

Vyvolávací cena

3 500 Kč

3 500 Kč