Jurek František Všechny cesty vedou do Brna

(23460)

Klasické dílo od autora Františka Jurka, jehož stylizace je osobitá a velmi snadno rozpoznatelná. Výjev působí silně pohádkově, autor pracuje s rozvlněnými linkami, velkým počtem detailů, budovy tančí a prohýbají se, jako by byly živé. Jurek pracuje s mírou nostalgie a naivity, jeho díla působí vesele a hravě, a to po stránce obsahu i formy. Olej na plátně, rámováno, rozměry s rámem 112 x 92 cm, rozměry díla 94 x 74 cm. Signováno vlevo dole "Jurek 08".

Vyvolávací cena

35 000 Kč

75 000 Kč