Joža Koudelka Děvče

(23301)

Jemná malba s folklórním námětem dívky v kroji. Půvabnou dívku zdobí nádherný kroj, který umělec Koudelka zachycuje velmi citlivě a detailně, jemně vytváří drapérii, hmotu oděvu, který je posázený folklorním ornamentem. Díky technice akvarelu dílo vyznívá něžně. Akvarel na papíře pod sklem, rozměry s rámem 57 x 47 cm, rozměry díla 27 x 34 cm. Signováno vpravo uprostřed "J. Koudelka".

Vyvolávací cena

9 000 Kč

9 000 Kč