Jelínek Rudolf Brno

(23563)

Krásná kresba od autora Jelínka s motivem Brna. Umělec vytváří na okrovém papíře kresbou panorama Brna s jeho slavnými dominantami. Kombinací šrafur a jednotlivých struktur buduje realistický pohled na město v obklopení přírody. Kresba na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 66 x 49 cm, rozměry díla 37 x 54 cm. Signováno vpravo dole "Rudolf Jelínek", viz foto.

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

2 000 Kč