Jiroudek František Květy v rudé barvě

(17830)

Pestrá malba s motivem zátiší. Květiny leží rozsypané na stole, divák sleduje přehlídku odstínů zelené barvy, kterou skýtají listy a stonky květin. Zelenou změť protínají rudé květy, celý výjev je ponořený v modrém pozadí. Olej na kartonu, rozměr malby 58 cm x 32 cm,  rozměr s rámem 75 cm x 49 cm. Signováno vpravo dole "Jiroudek".

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

2 000 Kč