Horní Slavkov - Schlagenwald Designový odšťavňovač na citrusy

(23495)

Postříbřený porcelánový odšťavňovač na citrusy z dob první republiky. Naspod se nachází značka české porcelánové výrobny Schlaggenwald. Rozměry odšťavňovače jsou: délka 22 cm a šířka 16 cm. Produkt je nepoškozený, jsou známky oděrků na vnitřní vroubkované části sloužící na mačkání.

Vyvolávací cena

2 500 Kč

2 500 Kč