Frolka Antoš Krojovaná žena

(23300)

Krásná akvarelová malba krojované ženy, která hledí vpřed. Umělec za pomocí jemných akvarelových ploch vytváří gradienty barev, které se mísí a společně vytvářejí krásný obraz lidového kroje. Kroj je hojně zdobený kvítky a je v obraze dominantní, zbytek díla umělec zanechává v čistotě a jednoduchosti. Akvarel na papíře pod sklem, rozměry s rámem 62 x 48 cm, rozměry díla 47 x 33 cm. Signováno dole "A. Fr".

Vyvolávací cena

2 500 Kč

2 500 Kč