DITMAR URBACH Art-deco zarážky na knihy s ptáčky

(21532)

Roztomilé porcelánové zarážky na knihy s ptačí rodinkou. Výška 12,5 cm, šířka 11 cm. Neznačeno, perfektní stav. Cca 30. léta 20. století Československo.

Vyvolávací cena

12 000 Kč

12 000 Kč