Čermák František Akt s cigaretou

(23548)

Skvělá malba nahé ženy, která leží na posteli a kouří cigaretu. Autor zdařile pracuje se světlem, ženu z části halí tma, z části osvětluje lehce zelené světlo a za jejím kolenem svítí oranžové paprsky, které vnáší do obrazu teplo. Světlá pokožka ženy zahalená do tmy působí velmi něžně a půvabně. Olej na lepence, rámováno za sklem, rozměry s rámem 65 x 55 cm, rozměry díla 49 x 39 cm. Signováno vpravo dole "Fr. Čermák".

Vyvolávací cena

8 000 Kč

8 000 Kč